Записи

АНОНС. ДМИТРІВСЬКА ПОМИНАЛЬНА СУБОТА

За Уставом Вселенської Православної Церкви напередодні дня пам`яті святого Дмитрія Солунського звершується заупокійне богослужіння, як і в день першої Вселенської Родительської Суботи, яка буває на м’ясопусній седмиці перед Неділею про Страшний Суд. Ця Родительська субота отримала назву Дмитрівська.

З цієї нагоди в Свято-Покровському храмі на території музейного комплексу “Запорозька Січ” в суботу 7 листопада буде відслужена панахида.

Початок Панахиди о 9-30.

Всіх жителів і гостей міста Запоріжжя запрошуємо до спільної молитви за всіх від віку спочилих християн у Свято-Покровському храмі на о. Хортиця.

За консультацією і зі всіма питаннями можна звертатись за телефоном: (066) 35-95-135 – прот. Віктор Ткач.
(099) 501-40-93 – ієрей Діонісій Кравчук

Цього дня Церква особливо молиться про тих, хто помер та не отримав з якихось причин належного церковного відспівування.Святитель Афанасій Сахаров, розмірковуючи про сенс Батьківських субот, під час яких поминаються усі спочилі — від наших днів до Адама, серед іншого зауважує: «Якщо б усі православні християни почали б молитися виключно тільки про своїх близьких родичів і друзів, якою б, за словом Євангелія, була б їхня винагорода? Адже й грішники люблять тих, хто їх любить… А головне – в тому разі, коли кожний молився б лише за своїх, поминання тривало б недовго – кілька десятиліть після смерті, лише доти, доки живі ті, хто знав і любив нас… Але саме для того, щоб подолати невблаганний час та помолитися дійсно за всіх од віку спочилих, навіть за тих, чиї імена вже стерлися з людської пам’яті століттями минулого, і встановлено в Православній Церкві традицію Батьківських поминальних субот».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *