Вінчання

Таїнство Вінчання

Громада храму Покрови Пресвятої Богородиці радо запрошує молодят об’єднатися у єдине ціле через Таїнство православного Вінчання. Надзвичайно тепла і затишна атмосфера намоленого дерев’яного храму і чарівна паркова територія музейного комплексу “Запорозька Січ” є ідеальним місцем для створення нової родини та отримання на це Божого благословення. Настоятель храму тепло зустріне вас і щиро молитиметься за ваш шлюб, а професійний хор і весільний передзвін на справжніх церковних дзвонах, додадуть атмосферу радості й урочистості, адже стається чудо: перед Богом з’єднуються дві людини – чоловік та жінка – і стають єдиним цілим.

Вінчання (Шлюб) є Таїнство, в якому наречений і наречена, при добровільній обіцянці вірності одне одному перед священиком і Церквою, благословляються на подружнє співжиття на зразок союзу Христа з Церквою, і їм випрошується і подається благодать Божа для взаємної допомоги й чистої однодушності, і для благословенного народження та християнського виховання дітей. Саме цю важливу подію у родинному житті ви можете здійснити в Свято-Покровському храмі на о. Хортиця.

Для Вінчання необхідно мати:

1. Ікони вінчальні – (Спаситель і Богородиця).

2. Рушники для ікон – 2 шт.

3. Рушник під ноги – 1 шт.

4. Рушник пов’язувати руки – 1 шт.

5. Хусточки малі (розміром з носовички) – 4 шт.

6. Обручки.

7. Вінчальні свічки.

8. Вино (червоне) – 1 пл.

Ікони та вінчальні свічки можна придбати у храмі.

Як і до кожного церковного таїнства, найкращою і найнеобхіднішою підготовкою до Таїнства Вінчання є піст та молитва. За традицією, молоді за тиждень до вінчання приходять до храму, щоб висповідатися та причаститися Святих Христових Таїн (як підготуватися до сповіді і причастя вам розповість священик).

Тож, перед Вінчанням необхідно підготуватися через Сповідь і Св. Причастя. Як це зробити, читайте в розділі ТАЇНСТВО ПОКАЯННЯ (СПОВІДІ) і в розділі ТАЇНСТВО ПРИЧАСТЯ. 

Молитви перед Причастям читайте в розділі Послідування до Св. Причастя та Молитви перед Св. Причастям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *