Записи

Духовенство Свято-Покровського храму запрошує усіх бажаючих на відкриття Різдвяного вертепу на території музейного комплексу “Запорозька Січ”

Коли наближався час народження Ісуса, римський цар Август видав наказ – зробити перепис населення на всіх своїх землях. Кожна людина мусила піти у своє місто, де народилась.
Йосип – чоловік Марії – народився у Вифлеємі і через це змушений був iз своєю дружиною Марiєю, яка була вагітна, відправитися з Назарету до Вифлеєму. Шлях був важкий, прийшлося йти кілька днів.
Коли Йосип з Марiєю прийшли до Вифлеєму, то мiсця у заїжджому дворi для них не було, оскiльки багато iнших людей водночас теж прийшли для перепису, щоб виконати наказ імператора. Подвiр’я i будинки Вифлеєму були переповненi гостями. Переночувати було нiде. Йосип iз Марiєю та й iншi мандрiвники приютилися у печерi, в яку на ніч пастухи заганяли свої отари овець.
Перебуваючи вночi у печерi помiж отар, настала пора Марiї родити. I ось десь опiвночi роздався плач i народила Марiя свого Первістка – Сина Людського. Люди, що теж ночували в печерi з Йосипом та Марiєю, взяли малюка, сповили Його одежею, яку заздалегідь приготовила Марiя, i поклали в ясла, з яких годували отари. Йосип із Марiєю дуже радiли, бо вони знали, що Немовля Бог послав їм для спасiння всього свiту.
Довкола мiста Вифлеєму були луги i пагорбки, на яких паслися отари овець. Пастухи стерегли їх цiлу нiч вiд хижих звірів. Цiєї ж безтурботної ночi Ангел Господнiй з’явився серед пастухiв i розповiв їм радiсну новину, що сьогоднi у Давидовому мiстi Вифлеємі народився для нас Спаситель, Який є Христос Господь.

Чудову шопку, різдвяний вертеп, вифлеємську стайню ви зможете побачити з 25 грудня в історико-культурному комплексі “Запорозька Січ” на острові Хортиця!

Дорогі браття і сестри, шановні жителі та гості Богомспасаємого міста Запоріжжя! Духовенство Свято-Покровського храму на території музейного комплексу “Запорозька Січ” щиро запрошує усіх на урочисте, офіційне відкриття та освячення Різдвяного вертепу. Дійство відбудеться 6 січня 2020 року одразу після закінчення богослужіння Навечір’я Різдва.

Початок богослужіння о 13-00.

Запрошуємо усіх до спільної молитви до новонародженого Богомладенця Ісуса Христа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *