Записи

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ БОРИСА ФІЛАТОВА “ХРЕСТИ УКРАЇНИ: НАДПОРІЖЖЯ (ДНІПРОПЕТРОВЩИНА) ЧАСТИНА II

19-го червня 2020 року на території музейного комплексу “Запорозька Січ” у Свято-Покровському храмі на о. Хортиця відбулось урочисте відкриття виставки “Хрести України: Надпоріжжя (Дніпропетровщина) частина ІІ”.
Виставку організував визначний український історик, ставролог, засновник Музею Хреста – Борис Філатов у рамках програми “Культурна столиця”.
У відкритті виставки, з благословення Преосвященнішого Фотія, єпископа Запорізького і Мелітопольського, взяв участь клірик Свято-Покровського храму на о. Хортиця ієрей Діонісій Кравчук. Священник благословив відкриття виставки і розказав усім присутнім про духовне та богословське значення хреста Христового для кожного християнина. Також отець Діонісій розказав про види хрестів і про різновиди їх зображення у традиціях окремих Християнських церков. Також клірик храму щиро подякував організатору виставки пану Борису за його фундаментальну працю, яка дуже важлива для теперішніх та майбутніх поколінь, як культурний та духовний спадок нашої нації, та керівництву музейного комплексу “Запорозька Січ” за те, що вже традицій 5 років поспіль співпрацюють з Музеєм Хреста та надають можливість організувати виставку хрестів саме на території музею у Свято-Покровському храмі на Хортиці.
Дорогі браття та сестри, шановні жителі та гості м. Запоріжжя, духовенство Свято-Покровського храму на о. Хортиця щиро запрошує усіх бажаючих відвідати наш храм, піднести молитви за своїх рідних та близьких і долучитись до нашої культурної спадщини відвідавши інсталяцію, яка встановлена на території храму.
Виставка діятиме до 19-го липня 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *