Записи

З ДНЕМ МОЛОДІ УКРАЇНЦІ!

В День молоді – найщиріші вітання від великої родини Православної Церкви України всім, хто молодий душею. Нехай Господь благословляє всі ваші добрі починання, справи і задуми!
Молодість – це час пошуку, чи не так? Кому як не вам відкривати нові горизонти? Адже ви як ніхто знаєте, чого потребує молоде серце й душа. Особливо сьогодні, коли чимало бентежності з’являється в очах ваших друзів та знайомих. Тож спробуймо започаткувати разом новий тренд дієвого оптимізму – оптимізму не на словах, а у справах. Будьте взірцями у слові, вірі, любові та надії, даруючи її іншим вашими добрими вчинками.
Оптимізм важливий та потрібний сьогодні не лише як погляд на життя з позитивної точки зору, а як позиція: я стану кращим і зроблю цей світ кращим, я зможу це зробити, бо я не сам – зі мною однодумці, а головне – зі мною Бог.
Тож, вмійте приймати і дарувати любов, піклуйтеся про своїх рідних, поважайте друзів, обирайте свою місію у житті також з любові – тоді вона приноситиме гарні щедрі плоди. Духовенство нашої Церкви молиться, щоб у бурхливому морі можливостей ви віднайшли власний правдивий шлях і написали власну правдиву історію – про перемоги і досягнення, про розвиток і досвід на благо ваше і світу, в якому ви живете. І пам’ятайте, що в усіх ваших починаннях і на всьому вашому життєвому шляху – наша Церква поруч.

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *